Luxtorpeda na festiwalu Summerfall

Dnia 5.09.2015 w Płocku odbył się festiwal - Summerfall. Na scenie wystąpiły zespoły : Reszta pokolenia, Alastor, Lipali, LUXTORPEDA, Closterkeller, Wilki oraz włoski zespół Lacuna coil. Ja skupiłem się na Luxtorpedzie - głównie ze względu na to że dla mnie są obecnie najlepszym zespołem rockowym w Polsce.

Przyznam że to pierwszy koncert na którym robiłem zdjęcia i miałem trochę obaw - czy wpuści mnie ochrona na festiwal z lustrzanką, czy mnie nie wywalą spod sceny, ale udało się bez problemów zarówno wejść jak i zrobić kilka fotek. Ja szczerze mówiąc nie jestem w pełni zadowolony. Zdjęcia robione obiektywem kitowym, przy słabnącym oświetleniu dziennym (zachodziło już słońce) i przez to jakość mnie nie zachwyca. Ale pozwolę Wam je ocenić i mam nadzieję że spodobają się, a ja będę szukał okazji na lepsze zdjęcia.

Sam koncert rozpoczął się o 18.15 i trwał ponad godzinę, a panowie zagrali utwory : "Mambałaga", "Wilki dwa", "J'eu les poids", "Pusta studnia", "Nieobecny/nieznajomy", "Za wolność", "Gdzie Ty jesteś?", "Hipokrytes", "Ostatni", "Samotna", "44 dni", "Pod sufitem", "Tajne znaki", "Niezalogowany", "Hymn".

Niestety z powodu ograniczeń czasowych i poganiania przez organizatora, nie było bisów w postaci "Autystycznego", ale i tak myślę że wszyscy bawili się wyśmienicie. Ja napewno.


luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

luxtorpeda

Na koniec podziękowania oczywiście dla zespołu za wspaniały koncert i do zobaczenia na następnym :)

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ